Dr n. med. Sabina Gronczyńska


Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku lekarsko-dentystycznego w roku 2001. W latach 2001-2004 prowadziła badania w dziedzinie protetyki i nowotworów na Uniwersytecie w Kolonii (Niemcy) uzyskując w 2004 roku tytuł doktora nauk medycznych. W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe w Dublinie z zakresu protez stałych, a w 2012 studia z zakresu implantologii zwieńczone certyfikatem ITI International Team of Implantology w Londynie. W roku 2015 na Uniwersytecie w Chester w Wielkiej Brytanii uzyskała tytuł dyplomowanego endodonty.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała w renomowanych ośrodkach za granicą. W latach 2001-2004 na Uniwersytecie w Kolonii i w prywatnej klinice w Wuppertal w Niemczech oraz w latach 2005-2016 w klinikach w Galway i w Limerick w Irlandii. Płynnie mówi w języku angielskim i niemieckim. Z Pomorska Dental Clinic we Wrocławiu jest związana od 2017 roku.

Dr Sabina Gronczyńska zdobyte doświadczenie wykorzystuje do tworzenia indywidualnych planów leczenia stomatologicznego, które dokładnie omawia z Pacjentem.

 

Jest aktywnie związana z kształceniem podyplomowym w obszarach protetyki, endodoncji, implantologii oraz stomatologii estetycznej i jest autorem wielu publikacji.

Lek. dent. Kacper Pietruszka

 

 

 

 

Implantolog, specjalista z zakresu chirurgii szczękowo twarzowej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

 

Należy do Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Szczękowo - Twarzowej, uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowej.

Lek. dent. Joanna Bandura

 

 

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z uwzględnieniem stomatologii estetycznej, endodoncją i chirurgią stomatologiczną. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, konferencjach stomatologicznych oraz wolontariacie w ośrodkach akademickich. Do leczenia pacjenta podchodzi z zaangażowaniem i empatią. Niezwykle ważne jest dla niej uzyskanie zarówno bardzo dobrego efektu estetycznego świadczonych usług, ale i przywrócenie fizjologicznej funkcji wykonywanych uzupełnień. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, przedstawia jasno cel wykonywanych zabiegów oraz konsekwencje braku podjęcia odpowiednich działań. Duży nacisk kładzie na profilaktykę jako niezwykle ważny filar długoterminowego zdrowia jamy ustnej.

Lek. dent. Michał Poterałowicz

 

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym oraz chirurgią stomatologiczną. Przeprowadza zabiegi  w powiększeniu (lupy, mikroskop).

 

 

Jego zamiłowaniem jest stomatologia estetyczna. Chętnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach.

Wraz z zespołem specjalistów spełnia marzenia pacjentów o zdrowym i pięknym uśmiechu. 

 

 

Certyfikat Zaufania Klientów