Invisalign

 

Invisalign to niewidoczny sposób prostowania zębów przy użyciu serii prawie niewidocznych alignerów dostosowanych indywidualnie do uzębienia. Alignery sa zrobione z miękkiego, wygodnego w użyciu i niewidocznego plastiku. Nie ma metalowych zamków czy drutów. Po prostu nakładają Państwo nowy komplet alignerów co dwa tygodnie aż do zakończenia kreowania pięknego uśmiechu. Najlepsze w całym tym procesie jest to, że większość ludzi nie zauważy nawet, że właśnie są Państwo w trakcie prostowania zębów!
Jeśli macie Państwo  stłoczone zęby czy wręcz przeciwnie, przestrzenie między zębami, czy też zęby przesunęły się po wcześniejszym leczeniu ortodontycznym, to bedzie w końcu powód do uśmiechu...


Piękny uśmiech w 18 miesięcy.

​​​​​​​
Czas potrzebny do ukończenia leczenia Invisalign jest inny dla każdego pacjeta, w zależności od wady. Zależy to również od tego jak często pacjent nosi alignery a także od jego stylu życia i końcowego efektu jaki oczekuje.


Konsultacja

Wizyta u lekarza w celu potwierdzenia że pacjent jest dobrym kandydatem do leczenia
Invisalign.

Planowanie leczenia
ClinCheck®

Pobranie wycisków i zaplanowanie leczenia ortodontycznego.

Miesiąc 1

Otrzymanie pierwszego zestawu alignerów.
Przychodzi zaskoczenie jak wygodne są w użyciu i jak łatwo się je zdejmuje...

Miesiąc 4-9

Odbiór nowego zestawu alignerów co ok. dwa tygodnie. Zaczyna być widoczna różnica w ustawieniu zębów.

Miesiąc 9-17

Każdy zestaw alignerów przybliża Państwo coraz bardziej do idealnego uśmiechu.  Prawie nikt nie zauważy  że są one zębach.

Miesiąc 18

Usunięcie ostatniego zestawu alignerów ukazuje  nowy, prosty uśmiech.
Cóż za wspaniałe uczucie...

  


          Dlaczego Invisalign?

​​​​​​​

  • Większość ludzi nawet nie zauważy ze są Państwo właśnie w trakcie leczenia ortodontycznego
  • Nie przeszkodzi  w stylu życia
  • Bez oganiczeń wiekowych
  • Bez bólu
  • Wyjmowane bezbarwne niewidoczne nakładki
  • Miekkie i niewidoczne
  • Wyjmowane by łatwo wyczyścić
  • Można jeść co chcesz

Podczas pierwszej wizyty dentysta zadecyduje czy są Państwo dobrym kandydatem do Invisalign. Zostaną pobrane wyciski i napisany plan leczenia. To zostanie dostarczone do Invisalign i przy uzyciu nowoczesnej technologii 3D Invisalign przełoży receptę ortodontyczną na serię precyzyjnych, indywidualnie stworzonych nakładek. Nastepnie pacjent po otrzymaniu ich  będzie je zmieniał co dwa tygodnie a zęby będą się przesuwały stopniowo tydzień po tygodniu, milimetr po milmetrze aż do uzyskania zamierzonego rezultatu czyli prostych zębów.

Certyfikat Zaufania Klientów