Dr n. med. Sabina Gronczyńska

 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku lekarsko-dentystycznego w roku 2001. W latach 2001-2004 prowadziła badania w dziedzinie protetyki i nowotworów na Uniwersytecie w Kolonii (Niemcy) uzyskując w 2004 roku tytuł doktora nauk medycznych. W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe w Dublinie z zakresu protez stałych, a w 2012 studia z zakresu implantologii zwieńczone certyfikatem ITI International Team of Implantology w Londynie. W roku 2015 na Uniwersytecie w Chester w Wielkiej Brytanii uzyskała tytuł dyplomowanego endodonty.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała w renomowanych ośrodkach za granicą. W latach 2001-2004 na Uniwersytecie w Kolonii i w prywatnej klinice w Wuppertal w Niemczech oraz w latach 2005-2016 w klinikach w Galway i w Limerick w Irlandii. Płynnie mówi w języku angielskim i niemieckim. Z Pomorska Dental Clinic we Wrocławiu jest związana od 2017 roku.

Dr Sabina Gronczyńska zdobyte doświadczenie wykorzystuje do tworzenia indywidualnych planów leczenia stomatologicznego, które dokładnie omawia z Pacjentem.

Jest aktywnie związana z kształceniem podyplomowym w obszarach protetyki, endodoncji, implantologii oraz stomatologii estetycznej i jest autorem wielu publikacji.

 

 

Lek. dent.  Filip Michalak

 

Absolwent wydziału Lekarsko-Stomatologicznego (2016) Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2017 roku związany ściśle z Katedrą i Zakładem Chirurgii Stomatologicznej we Wrocławiu na której prowadzi badania z zakresu stomatologii odtwórczej i laserowej.

 

W swojej codziennej praktyce wykorzystuje najnowsze trendy i dostępne metody leczenia. Skupia się na kompleksowym leczeniu pacjenta od stomatologii zachowawczej przez endodoncję, protetykę, a na chirurgii kończąc. Zawsze stara się dobrać optymalny plan leczenia i przedstawić wszystkie możliwości przywrócenia wspaniałego, naturalnego uśmiechu. Jest uczestnikiem licznych konferencji, szkoleń oraz zjazdów stomatologicznych. Swoje umiejętności podnosi na wielu potwierdzonych certyfikatami kursach oraz stale doskonali umiejętności z zakresu chirurgii na Wrocławskim Uniwersytecie Medycznym.

 

Lek. dent.  Kacper Pietruszka

 

Implantolog, specjalista z zakresu chirurgii szczękowo - twarzowej na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

 

Należy do Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Chirurgii Czaszkowo- Twarzowo-Szczękowej a także Towarzystwa AO.

Uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowej.

 

W Pomorska Dental Clinic zajmuje się implantologią oraz skomplikowaną chirurgią jamy ustnej. Zawsze dba o to by każdy zabireg wykonywany był w komfortowych warunkach i z jak największą precyzją. Zależy mu również na szybkiej rekonwalescencji pacjentów.

 

 

Lek. dent.  Joanna Bandura

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą z uwzględnieniem stomatologii estetycznej, endodoncją i chirurgią stomatologiczną. Swoje kwalifikacje podnosi poprzez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, konferencjach stomatologicznych oraz wolontariacie w ośrodkach akademickich. Do leczenia pacjenta podchodzi z zaangażowaniem i empatią. Niezwykle ważne jest dla niej uzyskanie zarówno bardzo dobrego efektu estetycznego świadczonych usług, ale i przywrócenie fizjologicznej funkcji wykonywanych uzupełnień. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, przedstawia jasno cel wykonywanych zabiegów oraz konsekwencje braku podjęcia odpowiednich działań. Duży nacisk kładzie na profilaktykę jako niezwykle ważny filar długoterminowego zdrowia jamy ustnej.

 

 

Lek. dent.  Michał Poterałowicz

 

Ukończył studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, leczeniem kanałowym oraz chirurgią stomatologiczną. Przeprowadza zabiegi  w powiększeniu (lupy, mikroskop).

 

Jego zamiłowaniem jest stomatologia estetyczna. Chętnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach. Dodatkowo interesuje się zabiegami medycyny estetycznej w obrębie głowy i szyi.

​​​​​​

.Lek. dent.  Natalia Grzelewska


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, chętnie przyjmuje również dzieci. Swoją wiedzę dodatkowo pogłębia na kursach i szkoleniach. Dużą wagę przykłada do odpowiedniej profilaktyki.

Do każdego pacjenta podchodzi bardzo indywidualnie przygotowując dokładny plan leczenia. Płynnie mówi w języku angielskim i rosyjskim.

Certyfikat Zaufania Klientów