O nas

Dr n. med.  Sabina Gronczyńska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, kierunku lekarsko-dentystycznego w roku 2001. W latach 2001-2004 prowadziła badania  w dziedzinie protetyki i nowotworów na Uniwersytecie w Kolonii (Niemcy) uzyskując w 2004 roku tytuł doktora nauk medycznych. W roku 2011 ukończyła studia podyplomowe w Dublinie z zakresu protez stałych, a w 2012 studia  z zakresu implantologii zwieńczone certyfikatem ITI International Team of Implantology w Londynie. W roku 2015 na Uniwersytecie w Chester w Wielkiej Brytanii uzyskała tytuł dyplomowanego endodonty.

Swoje doświadczenie i wiedzę zdobywała w renomowanych ośrodkach za granicą.  W latach 2001-2004 na Uniwersytecie w Kolonii i w prywatnej klinice w Wuppertal w Niemczech oraz w latach 2005-2016 w klinikach w Galway i w Limerick w Irlandii. Płynnie mówi w języku angielskim i niemieckim. Z Pomorska Dental Clinic we Wrocławiu jest związana od 2017 roku. 

Dr Sabina Gronczyńska zdobyte doświadczenie wykorzystuje do tworzenia indywidualnych planów leczenia stomatologicznego, które dokładnie omawia z Pacjentem.

Jest aktywnie związana z kształceniem podyplomowym w obszarach protetyki, endodoncji, implantologii oraz stomatologii estetycznej i jest autorem wielu publikacji.

Certyfikat Zaufania Klientów